İade Şartları

Home / İade Şartları

Domain Hizmetleri'ne güvenen ve sağlıklı şekilde çalışmalarını sürdüren binlerce müşterimiz olsa da, bu paylaşımın dışında kalmak isteyen müşterilerimizi mağdur etmemek de bizim için önemlidir.

Domain Hizmetleri'nin sağladığı hizmetten memnun kalmadığınızı düşünürseniz;
7 gün içerisinde Destek Merkezi üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve hizmet başlangıcınız 7 günü aşmamışsa ödemenizi geri alabilirsiniz.

Önemi Uyarı:
Ücret İade Garantisi yalnızca Web Hosting paketleri ve her kullanıcımızın ilk aldığı hizmet için geçerlidir. Domain Hizmetleri'nden önceden aldığınız/almakta olduğunuz bir hizmet varsa ve ikinci bir hizmet satın alırsanız, bu hizmet için iade garantisi maalesef geçerli değildir.

Ayrıca iade ücreti yapılamayan hizmetler: Alan Adı Kaydı ve Transferi, VPS-VDS, Kiralık Sunucu, SSL Sertifikası, Co-Location, Lisanslama, Yazılım vb. Bu hizmetlerde tarafımızca harici lisans alımları yapıldığı için geri iade kapsamı dışına çıkmaktadır.

İade garantisiyle ilgili aklınıza takılanları destek@domainhizmetleri.com adresine e-mail atarak da öğrenebilirsiniz. Bütün geri ödemeler 10 iş günü içerisinde yapılacaktır. İade garantisi, hizmet sözleşmesine uymadığından ötürü askıya alınan/durdurulan hesapları kapsamamaktadır.