Hakkımızda

Home / Hakkımızda

dh-cloudDomainHizmetleri, adında uluslarası ortak dili; hizmet anlayışındaysa Türkiye'nin kalite ve kusursuzluğa olan düşkünlüğünü benimseyerek yola çıkan özgün bir kuruluştur. Yaklaşık 16 yıldır bilişim dünyasında -özellikle internet alanında - varoluş sürecimiz bizleri bu noktaya taşıdı diyebiliriz.

İnternet ağı tarifsiz boyutlara ulaşmış, yeni dünya düzeninin en önemli yapı taşlarından biri haline gelmiştir. Bugün eğer her yerde özgürce kullandığımız cep telefonlarımızdan, evlerimizdeki akıllı televizyonlarımıza ve hatta araçlarımızdaki navigasyon cihazlarına kadar internetin ve basit tabirle sonsuz ağın bir parçası haline geldiysek, yoğunlaşmamız gereken temel 3 unsur bulunmaktadır:

Yazılım, Barındırma ve Süreklilik.

Yazılım, iletişimin kurulmasına ve çözüm üretilmesine olanak sağlayan bir zekadır. Barındırma ise en temel ve tutarlı haliyle tecrübe ve devamlı büyümedir. Süreklilik ise bu 2 unsurun bir arada ve müdahalesiz şekilde görevine devam edebilmesi için alınması gereken önlemleri, olasılıkları ve gücü simgeleyen bir güvenlik karşılığıdır.

Hedefimiz, yazılımlara, onların ihtiyaç duydukları barındırma rahatlığını veriyorken sürekliliklerini de sağlamaktır. Bu sebeple Domain Hizmetleri'ni kurduk ve bu inanca sahip çıkacak tüm kullanıcılarımızla yolumuza devam etmenin mutluluğunu yaşıyor olacağız.

Saygı ve sevgilerimizle

Name-Server-Map-3

DH Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres: Tekstilkent Ticaret Merkezi B-03 Blok No: 77 AK/214, PK 34235 İstanbul
Tel / Faks: 0 850 885 2552
Vergi Numarası: 2950524095 / Atışalanı
Ticari Sicil No: 60260-5

www.domainhizmetleri.com
T.C. BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ve İLETİŞİM KURUMU
tarafından yetkili yer sağlayıcısıdır.