Hakkımızda

Home / Hakkımızda

Domainhizmetleri.com, 2004 yılından bu yana sahip olunan tecrübenin ve tamamen özsermaye destekli 2 yıla uzanan AR-GE çalışmaları sonunda 9 Şubat 2015 tarihinde İstanbul'da doğdu. 16 Aralık 2016 tarihinde şirket ünvanımız, artan hacim ve hedeflerimiz gereği "DH Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi" olarak güncellendi. 2017 yılı Haziran ayında Avrupa RIPE NCC üyeliğimizi tamamlayarak IP sağlayıcı statüsünü elde ettik. (ORG-DBTS1-RIPE)

2021 son çeyreği itibariyle ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği sertifika uyumluluğunu tamamlayarak, güvenliğe verdiğimiz önemi tescilledik.

27.02.2023 itibarıyla .TR uzantılı alan adlarında tek yetkili TRABİS sisteminin Kayıt Kuruluşu ünvanını aldık

2023 üçüncü çeyreği itibarıyla ISO/IEC 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi sertifika uyumluluğunu tamamlayarak, sağladığımız tüm hizmetlerde A'dan Z'ye kalite standardı sürecine girdik.

Web Hosting, Domain Tescili, E-mail Servisleri, Cloud Sunucu, Dedicated Sunucu Kiralama, Co-location Sunucu Barındırma, Sanallaştırma ve Yedekleme alanlarında hizmetler ve çözümler sunmaktayız. Yola çıkış görevimiz, Türkiye'de her geçen gün artan bulut bilişim ihtiyaçlarına "kullanıcı" odaklı çözümler üretmektir. Sektörel ihtiyaçlara baştan sona hakim yönetim ve destek kadromuzla, dünya genelindeki gelişmeleri anlık takip etmekteyiz. Tüm yenilikleri güvenli şekilde uygulamak ve sunmak için yoğun ve dikkatli çalışıyoruz.

7 gün 24 saat Destek Merkezi üzerinde sorunların tespiti için sistem destek uzmanlarımız bulunur. Sunucular üzerinde çalışma şartlarının iyileşmesi için gelişen teknolojiyi yorumlar, uygular ve gerektiği anda müdahale ederiz. Değişmez 6 kuralımız: Empati Kurmak, Yenilikçi Olmak, Fikir Üretmek, Araştırma Yapmak, Dikkatli Çalışmak ve Çözümü Hızlandırmak. Bu yüzdendir Domainhizmetleri'nde satış sonrası Teknik Destek, samimi ve gerçek bir hizmettir.

Hedefimiz, yazılımlara, onların ihtiyaç duydukları barındırma rahatlığını veriyorken sürekliliklerini de sağlamaktır. İlk günden bu yana hızla büyümemizi sağlayan şeyse bu inançtır. Bu inanca sahip çıkan tüm kullanıcılarımızla yolumuza devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz ve yaşatacağız.

TİCARİ BİLGİLER

Ünvan: DH Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres: Hasanpaşa Mah. Sarayardı Cad. Cemhan Doğan İş Merkezi, No:100 D:18, Kadıköy, İstanbul
Vergi Numarası: 2950524095 / Kadıköy
Müşteri Hizmetleri: +90 850 885 2552
Ofis Tel: +90 216 706 00 06
KEP Adresi: [email protected]
Kayıtlı Ticaret Odası: İstanbul Ticaret Odası
Ticari Sicil No: 60260-5

TRABİS TR ALAN ADI BAYİLERİMİZ

•  Bilintel Bilişim Ticaret Ltd. Şti. (www.bilintel.com)
•  Veridyen Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.  (www.veridyen.com)
•  Voyar Verimerkezi Teknolojileri Ltd. Şti. (www.internetbilisim.net)

www.domainhizmetleri.com
T.C. BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ve İLETİŞİM KURUMU
tarafından yetkili yer sağlayıcısıdır.
İlgili sayfaya git