E-Posta

Kurumsal E-mail Hizmetinde Domainhizmetleri’ne Özel Markasız (Unbranded) Erişim Desteği

İş dünyasında profesyonellik ve güven, iletişimin her aşamasında kendini göstermelidir. Bu nedenle, kurumsal e-posta hizmetlerinin önemi her geçen gün artmaktadır. Domainhizmetleri olarak sunduğumuz Kurumsal E-mail hizmeti, işletmenizin prestijini artırmak ve güvenilirliğinizi pekiştirmek için tasarlanmıştır. Üstelik, markasız (unbranded) erişim desteğimiz sayesinde, bayilerimizin müşterileriyle hizmet sunma aşamasında tam profesyonelliği yakalaması artık çok daha kolay ve bu özellik tamamen ücretsiz.

Gelin markasız (unbranded) erişim desteğini ve avantajlarını birlikte inceleyelim.

DH Markasız (Unbranded) Desteği
Uygun fiyatlı Kurumsal E-mail paketleri

Markasız (Unbranded) Erişim Desteğinin “Avantajları” Nelerdir?

Markasız (unbranded) erişim desteği, kurumsal e-mail hizmetimizde sunduğumuz benzersiz bir özelliktir. Bu destek sayesinde, e-postalarınızı gönderirken Kurumsal E-mail gelen ve giden sunucuları için kullanılan “mail.dh.web.tr” adresi yerine, “mail.(gizli adres).com” yapısındaki gizli adresle kurulum yapabilirsiniz. Bu sabit ve benzersiz adres, sipariş sonrası müşteri temsilciniz tarafından sizinle paylaşılacaktır. Peki, bu özellik ne işinize yarayacak?

Güvenilirlik Aktarımı

2015 yılından bu yana edindiğimiz tecrübe ve profesyonel network ve sistem ekibimizin altyapı çalışmaları sonucunda sunduğumuz SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) servislerimizden biri de yüksek müşteri memnuniyetine sahip olan Kurumsal E-mail hizmetimizdir.

Kurumsal E-mail altyapımızı, markasız erişim bilgileriyle tamamen sizin tarafınızdan verilen bir hizmet gibi müşterilerinize sunabilir, Domainhizmetleri güvenilirliğini ve profesyonelliğini markanız üzerinden doğrudan müşterilerinize yansıtabilirsiniz.

Fiyat Politikasında Özgürlük

Markasız erişim desteği sayesinde markasız erişim bilgileri üzerinden firmamıza ulaşılamayacağı için fiyatlandırma stratejilerinizi ve politikalarınızı tamamen kendi belirlediğiniz şekilde uygulayabilirsiniz. Kendi marka kimliğinizle ve belirlediğiniz fiyat politikasıyla hizmet sunarken, esneklik ve özgürlük kazanabilirsiniz.

Markasız (Unbranded) Erişim Desteği Nasıl Aktif Edilir?

Markasız erişim desteğini aktif edebilmek için yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmeniz olacaktır.  Destek Merkezi sayfamız, 0850 885 2552 hattımız veya canlı sohbet üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Eğer siz de kurumsal e-posta hizmetimizden yararlanmak ve markasız erişim desteğimizin avantajlarını deneyimlemek istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve işletmenizi bir adım öne taşıyın.

İletişim bilgilerimizin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz: İletişim

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments