Hosting Özellikleri ve Detayları

Home / Web Hosting / Hosting Özellikleri ve Detayları

İhtiyaca Özel Farklı Cloud Çözümler

PHP 5.x - 7.x Sürümler, MariaDB 10.1 (MySQL 5.7)
Linux Hosting Paketlerimizde ödüllü kontrol paneli cPanel kullanılır. Dünyanın en yaygın paneliyle dilediğiniz her şeyi zahmetsizce yönetebilir, teknik ayrıntılarla uğraşmadan çözümler üretebilirsiniz.
LiteSpeed web motoru, başka sunucularda standart kullanılan Apache`den 30 kat daha hızlı ve güçlüdür. Bu yüzden Linux paketlerimizde yazılımlarınız bu altyapı üzerinde çalışır.
CloudLinux ve eklentileri sayesinde güvenliğiniz üst düzeyde kalır, kaynak tüketiminiz, site performansınız ve hızınız başka kullanıcılardan etkilenmez.
ASP, .NET 4.7, CORE 1.1, MSSQL 2016, MYSQL 5.6
Windows Hosting Paketlerimizde alanında lider kontrol paneli Plesk Onyx 17.5 ve üstü kullanılır. Dilediğiniz her şeyi zahmetsizce yönetebilir, teknik ayrıntılarla uğraşmadan çözümler üretebilirsiniz.
Windows tercihli tüm yazılımlarınız Microsoft'un amiral gemilerinden biri olan Internet Information Service'in en güncel ve stabil sürümü üzerinde çalıştırılır.
Veritabanı önemli bir birimdir. Domainhizmetleri verilerinizi depolarken hız ve performans için en güçlü MSSQL sürümünü sizlere sunmaktadır.

Ortak Özellikler

Webmail

Gelişmiş Webmail arayüzü sayesinde e-postalarınıza her yerden kolayca erişebilirsiniz. E-posta mesajları gönderebilir veya e-posta iletilerinizi yanıtlayabilirsiniz.

Antispam

Gelişmiş spam korumasının yanı sıra hosting paneli üzerinde bulunan SpamAssassin sayesinde spam kutusu oluşturabilir, beyaz veya karalistelerinizi belirleyebilirsiniz.

Tek Tık Uygulamalar

Softacolous script kurulum yazılımı sayesinde Wordpress, Joomla başta olmak üzere yaklaşık 300 adet popüler web scripti parmaklarınızın ucunda.

7 gün 24 Saat Destek

Alanında uzman destek kadromuz, Destek Sistemi üzerinden oluşturduğunuz taleplere en hızlı ve doğru çözümü üretmenin tecrübesine sahiplerdir.

Sık Sorulan Sorular

Ödeme yaptıktan sonra panel bilgilerime nasıl ulaşırım?

Ödeme işlemlerinin tamamlanmasının ardından hesabınız otomatik olarak açılmakta ve bilgileri e-posta adresinize gönderilmektedir.

Barındırma kaynakları nasıl kullanılmaktadır?

MySQL veritabanları, E-posta hesapları, Awstats istatistikleri ve daha birçok hizmet, size ayrılan web alanı içindedir. Bu yüzden ekstra bir depolama kısıtlaması bulunmamaktadır ve satın aldığınız hizmetin size sunduğu tüm imkanları sonuna kadar kullanırsınız.

Sunucularınız hangi lokasyonlarda barındırılmaktadır?

Denizli Pamukkale Üniversitesi Tekno Kenti'nde, Türkiye'nin en güvenilir veri merkezinde, 2 farklı santralden her birine 2 farklı ring bağlantı ile dört noktadan internete yedekli olarak bağlıyız.

Güncel yazılımlar mı kullanıyorsunuz?

Sistemlerimizde tüm yazılımların tutarlı en son sürümleri tercih edilmektedir. Böylece yeni teknolojilerden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Toplu mail gönderebilir miyim?

Sizlere sunmuş olduğumuz tüm hosting hizmetlerinde toplu mail gönderimi ve spam mail gönderimi yasaktır. Hizmet Sözleşmesi'nde de belirtilen bu işlemleri gerçekleştirdiği tespit edilen hesaplar hakkında anında askıya alma işlemi yapılır.

PHP Mail ile mail gönderimi yapabilir miyim?

Tüm hosting sunucularımızda phpmail ve mail fonksiyonları kapalı durumdadır. Sitelerinizin iletişim formları üzerinden mail gönderimini sadece SMTP protokolü ile yapabilirsiniz. SMTP port olarak 587 kullanmanız gerekmektedir.

Kullanmak istediğim yazılıma göre sunucudaki ayarlar değiştirilebilir mi?

Paylaşımlı hosting sunucularında değiştirilemeyecek ya da değiştirildiği zaman sunucudaki tüm hesapları etkileyecek fonksiyonlar vardır.Bu tür fonksiyonların değiştirilmesi paylaşımlı sunucularda ne yazık ki mümkün değildir.